Megoldatlan

Szabálytalan Villányszerelő doboz ELMŰ

Tisztelt Ügyintéző,
Szabálytalan a pozíciója a 1118. Maléter Pál utca 5/A előtt található berendezésnek ami a matrica szerintem az ELMŰ tulajdona. Horizontálisan és vertikálisan is dől a doboz, ami nem csak esztétikailag ronda, de szabálytalan és veszélyes is. Kérem intézkedjenek a berendezés szabalyos elhelyezéséről. (valószínűleg ki kell bontani a helyéről és újra elhelyezni) Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszeben út 7

Hozzászólások

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztel Ügyintéző! Nem történt előrelépés! Várjuk a javítást! Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző,
    Nem történt előrelépés az ügyben sajnos. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    A szekrény műszakilag és biztonság technikailag is megfelelő.

    A helyrehúzás természetesen meg fog történni, de mint az korábban is
    jelezve volt, ez az állapot nem veszélyes.

    E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még minden változatlan :( Ez ugyanúgy néz ki.
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még minden változatlan :(
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ! Bízom benne, hogy elnyeri a közeljövőben a szabályos formáját!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Az említett szekrényt megvizsgáltuk. A szekrény műszakilag és biztonságtechnikailag is megfelelő, tehát nem veszélyes.
    Valószínűleg a fal létesítésekor vé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt villamos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére