Megoldott

Graffitis menetrend

Tisztelt BKK!

A XVIII. kerületben a Szakorvosi rendelőintézet (#008832) megálló menetrendje firkás. A firka nem nagy, de a menetrend értelmezését akadályozza. (A reklám elkerülése érdekében kitakartam.)

Kérem, ha arra járnak, szíveskedjenek megtisztítani a plexit!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Szakorvosi rendelőintézet

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018489-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087163

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK szakterületének munkatársai 2021. 08. 03-án kicserélték a jelzet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére