Megoldott

Szemét a dombtetőn

Tisztelt Illetékes!

A Zsebők Zoltán Szakrendelő és a Lőrinc piac közötti domb tetején található a képen látható kisebb szemétkupac (főleg borosüvegek, fémdobozok). Sajnos a kupactól független, eldobált szemét is található a dombon. Kérem, szíveskedjenek a szemetet összeszedni!

A jó időnek köszönhetően többen töltik estéjüket a dombon egy ital társaságában, ezért a szemét várhatóan újra fog termelődni. Kérem, szíveskedjenek a nyár folyamán a területet többször ellenőrizni és az esetlegesen otthagyott szemetet összeszedni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Lőrinci piac

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett JÁRÓKELŐ-BUDAPEST-00087162 bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére