Megoldásra vár

Kidöntött közl. tábla

Kérem a tábla helyreállítását.
https://www.google.com/maps/@47.4650848,19.0305595,3a,90y,8.16h,69.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1sffQLgWtZ2t7mTlRgdp7k9w!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vahot u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakál Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére