Megoldásra vár

Kidöntött közl. tábla + korlátok

FRISSÍTÉS 2021.08.01.:

A Budapest Közút válasza:
"A közúti jelzőtábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
A bejelentésben szereplő korlátokat nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük ezekkel kapcsolatban az érintett kerületi önkormányzatot keressék meg."

-----

Mérnök utcán tábla fekszik a földön + kidöntött korlátok.
https://www.google.com/maps/@47.4636669,19.0417531,3a,75y,115.35h,67.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4xyWVKUJqcKnA-6bpgaAfg!2e0!7i13312!8i6656
Kérem az ill. értesítést.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mérnök u. 33

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 10., kedd 9:52
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Mérnök utcán tábla fekszik a földön + kidöntött korlátok. https://www.google.com/maps/@47.4636669,19.0417531,3a,75y,115.35h,...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    A bejelentésben szereplő korlátokat nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére