Megoldásra vár

Megrongált pad

Kérem a pad javítását, hogy a gyógyulni vágyók megpihenhessenek rajta.
https://www.google.com/maps/@47.4651469,19.0270893,3a,18.7y,3.53h,81.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQBaWy7Ty8Q0yTSCAiPp9PQ!2e0!7i16384!8i8192
Stílszerűen a háziorvosi rendelő előtt......
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 10

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 6., hétfő 20:05
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére