Megoldott

Igénytelen buszmegálló

Shopmark előtt a 99-es busz megállójában folyamatosan iszonyú bűz, szemét van mindig. Kérem figyeljenek rá jobban oda, legyen többször tisztítva a terület.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Mátyás király u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018468-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087134

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kovács Nóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére