Megoldott

Eldugult víznyelőrács

Mérnök u., Petzvál J. u. sarkán a víznyelő el van dugulva.
https://www.google.com/maps/@47.4638966,19.0407587,3a,49.1y,46.94h,85.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4-84QEOdI_kBDN4_uJTx6g!2e0!7i16384!8i8192
Kérem az FCSM értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petzvál József u. 56

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található vízelvezető-rendszert.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Tov
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    vízelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére