Megoldásra vár

Halott fa

Teljesen kiszáradt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 54

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Mogyoródi út 54. szám előtti száraz
    fatörzs kivágását elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét kérjük!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarásban lévő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tallér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bátorkeszi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére