Megoldott

Eldugult csatorna

Eső után a víz nem folyik le. Megpróbáltam kézzel kitisztítani. A csatornarácsok szabadok. Lejjebb van valahol a dugulás

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 50

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Horváth István Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található vízelvezető-rendszert.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatorná
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére