Megoldásra vár

Járdacsík

A Török Flóris és Nagysándor József utca sarkánál a forgalomirányítási fedlap mellett hiányzik egy csíkban az aszfalt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Török Flóris u. 117

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A felbontott járdaszakasz helyreállítása az oszlop és az akna telepítését végző kivitelező feladata. A kivitelezővel felvesszük a kapcsolatot az ügyben. Az intézkedésig szíves tür...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Csaba
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Dobos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Tótfalusi Kis Miklós sétány (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére