Megoldásra vár

Alámosott útburkolat

Anonim Járókelő

A 1062 Aradi utca 61 szám alatt, a parkolóóra közelében egy kisebb beszakadás miatt alámosott az útburkolat, az potenciálisan beszakadhat a parkoló járművek alatt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 61

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, kedves Járókelő Csapat!

    Köszönjük az észrevételt!
    Intézkedünk az útpálya helyreállításáról.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nagyon mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére