Megerősítésre vár

szemét a Duna Plázánál

szemét a Duna Plázánál, a Meder utcában. Egy rakás kibelezett hűtőszekrény, fekete zsákos szemét és a XIII. kerületi közszolgáltató kék zsákjai a bokrok mélyére hajítva...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Angyalföld

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Továbbra is fennáll még a probléma?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiürítetlen szemeteskuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Victor Hugo utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefonfülke mint szeméttároló és wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére