Válaszra vár

Széll Kálmán tér a nagytakarítás után

Anonim Járókelő

Az összehangolt nagytakarítási akciót követő napon emberi ürülék, bűz és szemét a Széll Kálmán téren. Mindaddig, amíg az alapproblémákat nem oldják meg, minden ilyen akció csupán porhintés, hiába a jó szándék. Ezenfelül a probléma nem csak a rengeteg szemét, hanem a romló közbiztonság. Korábban sem volt fényes a helyzet a téren, de a romló tendencia egyértelműen érzékelhető, mintahogy sajnos az is, hogy az érdemi megoldások helyett a problémák maszatolása, relativizálása zajlik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem megoldott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2021.09.01. szerda, 8:00.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A felvételek ma este készültek. Sajnos nem az első eset, hogy az illetékes szervek téves tájékoztatást adnak. Tartsunk helyszíni szemlét?
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A rutinellenőrzéskor azok tisztaságát megfelelőnek találták.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!
    Sajnos az általam tapasztaltak alapján a jelzett terület továbbra is szemetes, miképpen azt az aktuális felvételek bizonyítják. A terület nyilvános WC-ként üzemel.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018554-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087098

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes villamosvonal-szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére