Megoldásra vár

Jelzőlámpa hiba

A Bp. 20.ker. Nagy Sándor Józef és Mártírok u. sarkán kb. 2 hónapja nem működik a gyalogos lámpa zöldje. Nagyon balesetveszélyes, nem lehet tudni, hogy elindulhatok-e.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 171

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XX. Nagysándor József u. - Mártírok útja csomópontban észlelt, hibás zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Mártírok útja, 1202 Magyarország (47.42711400, 19.14705500, 16)"-ról "Budapest, Nagysándor József u. 171, 1202 Magyarors...

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ibolya!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Takács Ibolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Autóparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére