Megoldott

Szemetes buszmegálló

Anonim Járókelő

Kérem a Budagyöngye buszmegállóban és környezetében a szemetet összeszedni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szilágyi Erzsébet fasor 24

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018552-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087093

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mindent elborít a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére