Válaszra vár

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

XXI. ker. Tihanyi utca Pirosrózsa utca kereszteződésben a Tihanyi utcában vízelzáró szakaszoló szerelvény jelzőtáblája hiányzik. Kérem pótlását. Fővárosi Vízművek illetékessége. Köszönöm!

ID 281327076

Kép forrása: Google

https://www.google.com/maps/@47.4034678,19.0739937,3a,75y,138.84h,74.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVrApOVTZJzb7Do-91khAtQ!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Puli stny. 23

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiba nincs.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: GEN PLAN
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátra utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltávolított táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére