Megoldott

Szemét a kukák körül

Anonim Járókelő

Cirmos sétány Csikó sétány kereszteződésnél a kukák mellett szét van dobálva a szemét. Kérem a szemetes környékének tisztítását, szemét összegyűjtését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendbe tették.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Friedl Ferenc
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék gumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére