Megoldatlan

Elhagyott autó

Elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pákozd u. 20

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt, hogy melyik autó hogy kap műszakit, felesleges firtatni. 2022.02.05-ig érvényes vizsgája van, nincs mit tenni vele sajnos. Magyarul megoldatlan.
  • Chief Koala hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez az ügy nincs megoldva. Hogy kaphat műszakit egy évek óta mozdulatlan autó?
  • Chief Koala visszajelzésére vár.

  • Chief Koala hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes lenne megvizsgálni, hogyan kapott ez az autó műszaki engedélyt. Látványosan nem mozdult el a helyéről évek óta.
  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021. augusztus 02-án érkezett a 87063. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre. A Kispesti Rendészeti Központ m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Chief Koala bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetes, tört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Mészáros Lőrinc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfeljetett jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vásár tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére