Megoldásra vár

Szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.08.13.

Bejelentő hozzászólása:
"A szükséges takatítási munkát az illetékes szerv nem végezte el. A képek 2021.08.13-án készültek."

---

A Hűvösvölgyi út mentén lépten-nyomon szemétbe botlik az ember, a rendszeres takarításnak nyoma sincs. Az adott szakaszon naponta közlekedek kerékpárral és elkeserítő, hogy lassan nincs olyan fa, amelynek tövében, környezetében ne lenne hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 33

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is szemetes a jelzett terület. Szemét a fák tövében, a bokrok között. Mégis mit koordinál, gondoz a II. kerület?
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00087061 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hűvösvölgyi út mentén lépten-nyomon szemétbe botlik az ember, a rendszeres takarításnak nyoma sincs. Az adott szakaszon naponta közlekedek k...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szükséges takatítási munkát az illetékes szerv nem végezte el. A képek 2021.08.13-án készültek.
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00087061 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentőként köszönöm a II. Kerületi Önkormányzat közreműködését.
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentés alapján a lentebb található e-mai került megküldésre az intézkedésre jogosult Főkert részére.

    Üdvözlettel:,
    II. Kerület Önkormányzata

    "Tisztelt Főkert Nonprofit Zrt
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zöldterület takarítása nem tartozik Társaságunk illetékességébe.
    Társaságunk köztisztasági tevékenységét a Fővárossal kötött közszolgá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Széll Kálmán tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére