Megoldott

graffitik a Váci úti betonkerítésen és hirdetőtáblán

Anonim Járókelő

Graffitik vannak a Váci úti betonkerítésen és hirdetőtáblán. Kérem eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 90006 187

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A plakáttartó tulajdonosát sajnos nem tudjuk azonosítani.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a betonkerítésen lévő firkákat eltávolították munkatársaink. A hirdetőtáblán azonban papír borítás található, amelyről csak rongálással
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György úti aluljáró "A" kijárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mozgássérült feljárónál graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margitsziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére