Megoldásra vár

Kidőlt oszlop

Anonim Járókelő

A buszmegállót a szabálytalan parkolóktól védő oszlop kidőlt, eddig balesetveszélyes is volt, de legalább valaki mar bedobta a fa tövébe…

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 68

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a kivitelezésig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Kérem szíves intézkedésük megtételét az alábbi bejelentéssel kapcsolatban.

    köszönettel,
    Greifenstein János
    Városüzemeltetési Iroda
    közútkezelői referens

    From: Városgazdálkodás
    Sent: M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört éles poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Reith Péter
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére