Megoldott

Kátyú 1107 Zágrábi utca 9. szám előtt az úttesten

Tisztelt Címzett,

a 10.kerületben a Zágrábi utca 9. szám előtt, az úttesten egy mély kátyú keletkezett.
Kérném ennek a javítását, hogy biztonságosan lehessen itt közlekedni.
Köszönettel

Helyszín: 1107 Zágrábi utca 9. szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Zágrábi u. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A tárgyi sorszámú bejelentésükre válaszolva tájékoztatom Önöket, hogy a Zágrábi út 9 előtti úthiba kijavíttatásáról intézkedtünk.
    2021. augusztus 2.
    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Juliet Juliet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére