Megoldásra vár

Egyiksem működik rendeltetésszerűen

A Feltáró úton a gyalogátkelő nyomógombjai nem működnek rendeltetésszerűen. Érthetetlen módon városszerte magára lettek hagyva ezek a gombok. Itt is. Sok-sok ideje már, hogy egyik sem működik!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Savoya főbejárat - Auchan csomópontban észlelt, hibás nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakál Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére