Megoldásra vár

Elferdült terelőoszlop

Anonim Járókelő

A Pillangó utcai P+R bejáratánál elferdült az egyik terelőoszlop. Kérem az illetékest a javításra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 58

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére