Megoldásra vár

Elromlott/megrongált kerékpáros lámpa

Anonim Járókelő

Megrongálták a kerékpáros lámpát a Mogyoródi út és a Gvadányi út sarkán. A piros rész a helyén maradt, de a középső és az alsó rész le van szakadva. A kábelek tartják, de nem látszik rendesen a jelzés.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 130

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Mogyoródi út - Miskolci utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére