Megoldásra vár

Egy beszögelésben lerakott tárgyak díszelegnek

A VII.ker.Kis Diófa utcában egy beszögelésben lerakott tárgyak díszelegnek.

Mint írtam, a járda ls az egyik ház beszögelésénél, mint ahogy a fotón látható lerakott és nem oda való tárgyak díszelegnek, mint egy rossz bojler, heverő faváza és egy heverő ágybetétje, valamint egy ponyva féle a járdán. Műanyag ládák, deszka, tábla falemez, stb.Az egész kis kiállítás pár méterre van egy szállodától.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kis Diófa u. 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00086938

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00086938 azonosítószámú, a Budapest Kisdiófa u. 5. szám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Mint írtam, a járda ls az egyik ház beszögelésénél, mint ahogy a fotón látható lerakott és nem oda való tárgyak díszelegnek, mint ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A VII.ker.Kis Diófa utcában egy beszögelésben lerakott tárgyak díszelegnek."-ról "Egy beszögelésben lerakott tárgyak díszelegnek"-ra.

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Fehér Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kirakott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagy méretű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére