Megoldott

Megsüllyedt billegő fedelek

Anonim Járókelő

X.Fehér út 2 elött az úttestben , és szinte mellette a járdában egy-egy , valószinűleg Telekomos fedél megsüllyedt és billeg. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkettő javítása folyamatban van. Majdnem kész.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A panaszát rögzítettük, szakértő kollégák elhárítják a hibát.
    Üdvözlettel: Magyar Telekom

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Wednesday, July 28, 2021 10:31 PM
    S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az én bejelentésemre felújított korlát is ismételten dőledezik!
  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétrepedt Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bolgár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Botlásveszélyes Telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére