Megoldatlan

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.10.

Bejelentő hozzászólása:
"Ott van még"

---

2018.11.26-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Sas u. 136

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "2018.11.26-n lejárt"-ról "FRISSÍTÉS 2021.09.10. Bejelentő hozzászólása: "Ott van még" --- 2018.11.26-n lejárt"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    1940/022-370/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést,intézkedünk.

    Budapest. 2021. július 29.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére