Válaszra vár

Hiányos járdaburkolat

Az említett helyen hiányzik a járdaburkolat kb. már három éve… Elég nehézkes pl. babakocsival elhaladni ott.
Kérjük szépen, mielőbb javítsák! Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 15

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!
    Tájékoztatjuk, hogy a Polgármester, a Képviselő-testület feladat- és hatáskörében meghozott 68/2021. (I.22.) határozata alapján igazgatási szünetet rendelt el, mely döntésnek megfe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört éles poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Reith Péter
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére