Megoldott

Graffiti a Budaörsi út - Koszorúslány utcai aluljáróban

Legutóbb a https://jarokelo.hu/85322 bejelentésben volt jelezve. Sajnos nem takarítottak le minden firkát a falról, illetve amit le is takarítottak, az is látszik továbbra halványan. Valamint kerültek új firkák is azóta a falra. Szeretném kérni, hogy ismét távolítsák el a firkákat és a már letakarított firkák halvány szellemképét is tüntessék el lehetőség szerint. Mivel ez egy nívódíjas aluljáró, így sokkal jobban festene a fal egyszínűen, szürkén. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 121

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk is sajnálattal tapasztalja, hogy a graffitik eltávolítását követően rövid időn belül megjelennek az újabb firkák. Ezek folyamatos eltávolítása n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Bónusz kép
  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti Budaörsi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Szabolcs
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Haraszt utca firka az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Haraszt utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére