Megoldott

1097 Albert Flórián út- menetirány szerinti jobboldalon beszakadt az úttest

Üdv,
1097 Albert Flórián úton, ha a Könyves Kálmán körút felé jövünk, akkor egészen a végefelé, a jobb oldalon beszakadt az úttest.
Helyét jelöltem az itteni térképen.
Fénykép csatolva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Juliet Juliet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Út süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Pók utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére