Megoldásra vár

Eltört hídpillér

Anonim Járókelő

Váci út, Róbert Károly körút kereszteződés. Avagy Göncz Árpád városközpont.

A felüljáró pillére így néz ki.
Ez így jó? Tudnak róla az illetékesek?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    A Váci úti felüljáró állapotát rendszeresen ellenőrizzük. A bejelentésben szereplő betonleválásokat a közeljövőben eltávolítjuk.
    A betonleválások...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére