Válaszra vár

Újpest, Farkaserdő mellett újabb kátyú

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.08.05.: A BK válasza alapján illetékességből a IV. kerületnek továbbítva.
----
Tisztelt Illetékesek!

A jelzett helyszínen, gyakorlatilag az út két oldalán lévő erdőbe bevezető sorompók között újabb méretes kátyú alakult ki az úttesten.
Kérem próbálják mihamarabb megszüntetni!

Köszönettel,
egy helyi lakos

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis u.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A jelzett helyszínen, gyakorlatilag az út két oldalán lévő erdőbe bevezető sorompók között újabb mérete...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére