Megoldásra vár

Elhajlott szemetes

A Madách téren elhajlították, és kinyílt a szelektív kuka.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre tér 7

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00086812 - azonosítószámú, Budapest Madách Imre tér 7. szám előtti hulladékgyűjtőt elhajlították, kinyílt a szelektív gyűjtő tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Wagner Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kirakott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagy méretű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére