Megoldásra vár

Kidőlt tábla, lekopott gyalogátkelő

Anonim Járókelő

Hollós Korvin Lajos u - Vasút sor kereszteződésben kidőlt egy közlekedési tábla. Mellette a gyalogátkelő felfestése is lekopott.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vasút sor 37

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük. Az útburkolati jel felújítása a szükséges fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére