Válaszra vár

Táblára lógó ágak

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a tábla láthatóvá tételére. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 19

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Bejelentésüket továbbítottuk a hatáskörrel és illetékességgel rendelkező
    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. felé.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kidőlt oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kántorné sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére