Megoldott

Hősök tere - jelzőlámpa

Par hónappal ezelőtt egy autó nekiment és kidöntötte a Dózsa György úton az egyik jelzőlámpát. Meg mindig nem sikerült megjavítani...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8679)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Hősök terén a bejelentésben említe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dől a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére