Megoldásra vár

Elhajlott és össze firkalt táblák

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni az oszlop helyre állítására és a firkalt táblák cserélésére mind az elhajlott oszlopon mind a háttérben lévő villany oszlopon. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 19

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már ki is cserélték és helyre is állították. Nagyon köszönöm.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére