Megoldott

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS 2021. 09. 06.

FŐKERT válasza:

A bejelentésben jelzett fák és zöldterület a XIV. kerületi Önkormányzat tulajdonában és kezelésében vannak.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 08. 06.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

Köszönjük bejelentését, de legyen kedves a Főkert Zrt-t keresni ezzel kapcsolatban.

----------------------

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni az elszáradt fa kivágására és pótlására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 23

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 86785-ös számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kiszáradt fa kivágása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 08. 06. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: Köszönjük bejelentését, de legyen k...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086785 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni az elszáradt fa kivágására és pótlására. Az épített környezet sz...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, de legyen kedves a Főkert Zrt-t keresni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zuglói Vár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarásban lévő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tallér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bátorkeszi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére