Megoldott

Budapesti panoráma

Anonim Járókelő

Értem én, hogy felújítás alatt áll a Citadella, de attól még ez a helyet folyamatosan látogatják a turisták. Ahol az idevezető gyalogút mentén is végig szemetes, majd koronázás képen a mellékelt fotó szerinti városkép.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szirtes út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a választ.
    Egyeztettünk a terület fenntartójával a Főkert Zrt.-vel.
    A kihelyezett zsákokat a mai napon elszállították. Köszönjük szépen bejelentésüket.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kicsorduló kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: FŐKERT
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Margitsziget hulladékgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére