Megoldatlan

Hatalmas kátyú árok

Anonim Járókelő

Amikor Budafok felé tartunk Hunyadi János u/Budafoki u felől, akkor hatalmas kátyú árok - Szerémi út/Kitérő út kereszetződése, hónapok óta.

Csak a lámpánál tudtam lefotózni a kereszteződést, a kátyút sajnos nem, lehetetlen kikerülni kb.

Kérjük a gyors és megfelelő javítást.

Budapest, Szerémi út, 1117 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy kátyú van ebben a kereszteződésben, a másik irányban Budapest belvárosa felé haladva is! Autóval még kerülhető éppen, de a 33 /133E BKK/BKV busz gyakran megtalálja ezt a másik kátyút is.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás, sok kátyú van ebben a kereszteződésben, a másik irányban is.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére