Megoldott

Lyukas közműfedlap

Báthory utcában lyukas egy közműfedlap.
Kérem az illetékes értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.506111,19.0511295,3a,21.8y,359.96h,85.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBLbB1oAU9uosZaGyt8iA1w!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Báthory utca 12

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 10
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teleki utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére