Megoldott

Lyukas TRAFFICOM fedlap

Trafficom-os fedlap lyukas (BKV forgalomirányító cége anno) a Szemere utcában.
Kérem az illetékes értesítését. https://www.trafficom.hu/rolunk/
https://www.google.com/maps/@47.5076041,19.0507383,3a,40.3y,63.8h,83.7t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-C9G5K-lnpmaWLDqo01Feg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szemere u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a bejelentett meghibásodást a következő eredménnyel javítottuk:

    TraffiCOM hibajegy sorszám: CF21.071207

    Javítás eredménye: A jelzett problémát k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Báthory utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére