Megoldott

Buszmegálló

Anonim Járókelő

198-as busz Almáshaza utca megálló.A bal felső sarokban ürülék is található.Rendszeresen így néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Naplás út 87

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016919-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086710

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mindent elborít a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére