Megoldott

Aszfaltozás befejezése

Rákóczi híd Budai oldalán a járda fel volt bontva,vissza lett temetve a föld,de nem lett le aszfaltozva! Elmű elkerítő szallagot láttam ott!Balesetveszélyes,főleg,hogy Bicikli út visz fel a hídra!Kérném a probléma megoldását aszfaltozását!!!!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 2

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük hogy felhívta figyelmünket a problémára. A helyreállítás már megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Gémesi Tamás
    Területfelelős
    Budapest XI. ker.

    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai Régióközp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Szlovák Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére