Megoldott

Veszélyes fedlap

Veszélyes beton fedlap.
Távközlési.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Istenhegyi út 24

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 10
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Hálász Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll , botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járda síkjából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél kiáll a járdából.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére