Megoldásra vár

Szedersor utca tölgyfa

A Szedersor utca 1. előtt a Maléter Pál utcához közelebbi tűzcsapnál van egy tölgyfa, 1-2 éve ültették ide. Úgy látom, hogy ápolásra szorul, kevés levele van és az sem tűnik sajnos egészségesnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 26., csütörtök 12:04
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére