Megoldatlan

Szedersor utca füvesítés 2.0

A https://jarokelo.hu/80088 bejelentésben jeleztem 2021. március 16-án, hogy "A Szedersor utcában egy füves részen konténerek álltak. Miután felszámolták őket, az ott maradt részt körbeszalagozták pár hete és úgy hagyták." Májusban meg is történt a füvesítés, azonban a terület nem volt elkerítve és biciklivel, cipővel kitaposták, hosszú csíkokban bemélyedt a talaj, ahol nem is nő a fű. Szeretném kérni, hogy a füves területet a kezelője javítsa ki, hogy egyenletes legyen és hibáktól mentes. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pálinkás Antal utca 3/b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 11., szerda 11:05
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére