Megoldott

Kiesett a telefonfülke ablaka

A képen látható telefonfülke ablakai kiestek de a helyszínen vannak. Kérem szépen az illetekeseket, hogy intézkedjenek a visszahelyezéssel kapcsolatban.
Köszönöm szépen.
A fényképek 07.22-én készültek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üvegeket visszahelyeztük a fülkébe.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 10
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére